Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kamienna Nowa - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

900 000 zł90 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 9 ha w miejscowości Kamienna Nowa, gmina Dąbrowa Białostocka (woj. podlaskie). Idealny pakiet dla rolnika.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Centrum,Dąbrowa Białostocka(Kamienna Nowa + 7 km)

90 000 zł1 210 m² 74,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaz bezposrednia bez prowizji bez agencji! Podlasie powiat Sokólski. Najlepsza działka w mieście! Piękna działka o powierzchni 1210 m2 nr ewidencyjny 71/13 księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Gruszki

Gruszki(Kamienna Nowa + 23 km)

70 000 zł10 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wycieczka do lasu to najlepszy sposób na błyskawiczne rozluźnienie dla Naszego organizmu i psychiki. Trochę dziś na uboczu i nieco zapomniany las daje szereg możliwości. Każdy dziś podąża.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Sztabin

Sztabin(Kamienna Nowa + 11 km)

450 000 zł7 000 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Sztabinie, oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem mn/mnu - tereny użytkowane rolniczo, przeznaczone na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bierniki

Bierniki(Kamienna Nowa + 23 km)

19 000 zł4 900 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna 4900 M 2 *** Zapraszamy Państwa na prezentację działki położonej w gminie Sidra w woj. Podlaskim o łącznej powierzchni 4900 m2. Działka graniczy z rzeczką,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Krugło

Krugło(Kamienna Nowa + 11 km)

235 000 zł46 300 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozległa posiadłość z siedliskiem (4,63 ha) Twoja enklawa spokoju na Podlasiu Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku i ogromnej przestrzeni na wyłączność? Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Płaska

Płaska(Kamienna Nowa + 24 km)

90 000 zł1 001 m² 89,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 1001 m2 - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Centrum,Dąbrowa Białostocka(Kamienna Nowa + 7 km)

105 000 zł1 530 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki budowlanej: lokalizacja: dąbrowa Białostocka Powierzchnia: 1 530 m Przeznaczenie w mpzp: 7mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Dwór

Nowy Dwór(Kamienna Nowa + 20 km)

89 000 zł1 700 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Nowy Dwór Sokólski w centrum miejscowości gminnej. Dojazd drogą gminną asfaltową. Wymiary :23mx 49mx 41mx 48m Media: -prąd , woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Janów

Janów(Kamienna Nowa + 25 km)

65 000 zł3 350 m² 19,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość w mieście Janów, 40 min od Białegostoku oraz 50 min od Augustowa. W tej gminnej miejscowości, acz niewielkiej znajdują się szkoły, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Staworowo

Staworowo(Kamienna Nowa + 23 km)

48 000 zł1 700 m² 28,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Staworowo, gmina Sidra. Działka o powierzchni 1700 m2 i wymiarach 16x139x11 Media: prąd, woda i światłowód.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij